Potřebujete dopravit techniku na plac nebo kamkoliv po ČR/SK?

Pokud nestíháte nebo prostě jen potřebujete doručit objednanou techniku na domluvenou adresu, není to pro nás problém. I přes ne příliš efektivní služby přepravců a komplikace dopravy po ČR/SK nabízíme několik možností doručení techniky pro vaše natáčení na vámi zadané místo.

Jednotlivé možnosti se liší dle typu dopravce (dodávka přímo od nás, dodávka/kurýr dopravní společnosti, Messenger). Od toho se odvíjí vše ostatní – čas a místo doručení, cena, apod… Více se k jednotlivým typům dopravy dozvíte níže. Konkrétní cenu zjistíte po vyplnění objednávky (nemusíte ji odesílat).

Podmínkou pro využití doručování techniky je, že jste naším stávajícím zákazníkem a nejedná se o první zápůjčku.

# Dodávkou EXTRA po Praze Dodávka EXTRA po ČR(+ Slovensko) ČR "NextDay" do 10:00 ČR "NextDay" do 12:00 "Overnight" s vyzvednutím v depu ČR Messenger Messenger SK
Doručení dle potřeby a domluvy (v rámci 30-60 min rozmezí dle dopravy)

V případě prodlevy při nakládání / vykládání větší než 15min se účtuje 10Kč/min po půlhodinových intervalech.
dle potřeby a domluvy (v rámci 30-60 min rozmezí dle dopravy)

V případě prodlevy při nakládání / vykládání větší než 15min se účtuje 10Kč/min po půlhodinových intervalech.
do 10hod (PO-SO) do 12hod (so 13hod) po 6-7hod ranní k vyzvednutí v depu násldující den do 8-9hod podle dopravní situace násldující den do 8-9hod podle dopravní situace
Doručení v těchto dnech Po-Ne Po-Ne Út-So Út-So Út-So Út-Pá Út-Pá
Omezení rozměrů techniky Bez omezení Bez omezení pouze kufry (libovolný počet) pouze kufry (libovolný počet) pouze kufry (libovolný počet) pouze kufry pouze kufry
Max cena hodnoty techniky Bez omezení Bez omezení 1 000 000 Kč (nad 50tis připojistka) 1 000 000 Kč 1 000 000 Kč 1 000 000 Kč 1 000 000 Kč
Popis Rychlé doručení po Praze – v rámci hodin od objednávky. Při objednávce počítejte s rozvozovým slotem na rozmezí doručení během hodiny a možnosti zdržení v rámci nepředvídatelné dopravy. Doručování techniky není omezené podmínkami či možnostmi dopravce - díky využití dodávky lze dovézt cokoliv z naší nabídky (soukromá dodávka doveze techniku přímo na dané natáčení, lze doručit i stativy, světla, apod.)

Výslednou cenu může ovlivnit čekání kurýra, nutná asistence při manipulaci s objemnou zásilkou a doba odpovídající nakládce a vykládce.
Rychlé doručení po ČR/SK – v rámci hodin, možnost úpřesnění detailů přímo s řidičem po telefonu - individuální komunikace. Doručování techniky není omezené podmínkami či možnostmi dopravce - díky využití dodávky lze dovézt cokoliv z naší nabídky (soukromá dodávka doveze techniku přímo na dané natáčení, lze doručit i stativy, světla, apod.). Počítejte s vyšší cenou oproti službám dopravní společnosti nebo ČD.

Výslednou cenu může ovlivnit čekání kurýra, nutná asistence při manipulaci s objemnou zásilkou a doba odpovídající nakládce a vykládce.
Rychlé doručení po velkých městech v ČR – pokud objednáte do 12:00h, dopravce garantuje* doručení následující den do 10:00h. Omezená doprava pouze na techniku v kufrech (nelze zasílat stativy, světla a nadrozměrné položky). Dopravce se pokusí zásilku doručit pouze jednou v daný čas! Doporučujeme se v den doručení spojit s řidičem, aby vše klaplo. Rychlé doručení po ČR/SK – pokud objednáte do 12:00h, dopravce garantuje* doručení následující den do 12:00h. Omezená doprava pouze na techniku v kufrech (nelze zasílat stativy, světla a nadrozměrné položky). Dopravce se pokusí zásilku doručit pouze jednou v daný čas! Doporučujeme se v den doručení spojit s řidičem, aby vše klaplo. Rychlé doručení po ČR/SK – pokud objednáte do 12:00, dopravce garantuje možnost osobního vyzvednutí následující den v depu od cca 6:00-9:00 ráno a později. Omezená doprava pouze na techniku v kufrech (nelze zasílat stativy, světla a nadrozměrné polož ky.    
Města     Brno
České Budějovice
Hradec Králové
Liberec
Olomouc
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Praha
Teplice
Ústí nad Labem
Zlín
Celá ČR
+ region Bratislava (SK)
+ region Trenčín (SK)
+ region Nitra (SK)
+ region Žilina (SK)
Benešov
Beroun
Bratislava (SK)
Brno
České Budějovice
Hodonín
Hradec Králové
Cheb
Jihlava
Kolín
Kralupy nad Vltavou
Liberec
Lovosice
Mladá Boleslav
Nitra (SK)
Nový Jičín
Olomouc
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Praha
Svitavy
Šumperk
Trenčín (SK)
Trutnov
Třebíč
Uherské Hradiště
Ústí nad Labem
Žilina (SK)
Praha
Brno
Olomouc
Ostrava
Ústí nad Labem
Liberec
Hradec Králové
České Budějovice
Plzeň
Jihlava
Zlín
Karlovy Vary
Svitavy
Bratislava hl.st.