DJI Ronin S

Potřebujete vypůjčit DJI Ronin S? DJI Ronin-S stabilizátor pro fotoaparáty do jedné ruky. Podporuje externí připojení dalších ovladačů, konektorem i bezdrátově. Posunutý zadní motor umožňuje lepší ovládání a přístup k displeji fotoaparátu. Odkloněním rolovacího motoru drží Ronin-S fotoaparát tak, že LCD displej fotoaparátu je dobře přístupný. Tento design také minimalizuje otřesy fotoaparátu, ke kterým dochází při přechodu ze vzpřímen… číst více

525,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 6+ ks

-25% SLEVA 175,- 700 ,- CENA PŘED SLEVOU


1x 24w nabíjecí adaptér
1x usb-c kabel
1x tripod stand
1x support
1x DJI baseplate
2x imbus
3x šroubek 1/4"
1x MCC - USB-C kabel
1x MCC - USB micro kabel
1x MCC - IR kabel

DJI Ronin-S stabilizátor pro fotoaparáty do jedné ruky. Podporuje externí připojení dalších ovladačů, konektorem i bezdrátově. Posunutý zadní motor umožňuje lepší ovládání a přístup k displeji fotoaparátu.

Odkloněním rolovacího motoru drží Ronin-S fotoaparát tak, že LCD displej fotoaparátu je dobře přístupný. Tento design také minimalizuje otřesy fotoaparátu, ke kterým dochází při přechodu ze vzpřímené do pověšené polohy držení a naopak.

Přizpůsobte reakce Roninu S tak, aby odpovídala vašemu stylu natáčení. Dvě nastavení reakcí lze uložit a okamžitě vyvolat jediným kliknutím. Můžete snadno přejít z pomalého hladkého pohybu fotoaparátu na rychlou odezvu pomocí přepínače, abyste byli připraveni na jakoukoli situaci při fotografování.

Seznam podporovanych kamer a funkci: http://goo.gl/DyfLRG

  • Kompaktní a výkonný stabilizace DSLR a bezzrcadlovek
  • nosnost 3,6kg
  • Spolupráce s elektronikou fotoaparátů a objektivů
  • Precizní, hladké ovládání i režim pro rychlou změnu (SmoothTrack se sportovním režimem)
  • Podpora pro doplňky jako je mikrofon, LED osvětlení, bezdrátový vysílač videa…
  • Možnost upevnění na další příslušenství (závit 1/4") nebo na RC model

Další produkty k pronájmu v kategorii