Set filtrů PolarPro ND pro GoPro Hero5 / Hero6 / Hero7 Black (ND8, ND16, ND32)

Potřebujete vypůjčit Set filtrů PolarPro ND pro GoPro Hero5 / Hero6 / Hero7 Black (ND8, ND16, ND32)? GoPRO Hero5 Black - Cinema Series Filter 3-Pack Shutter kolekce pro Hero5 Black je součástí PolarPro serie Cinema filtrů. Díky použití nejvyšší kvality prvotřídního skla a rámu přináší dokonalou optiku. Každý z těchto filtrů přímo nahrazuje přední kryt objektivu kamery Hero5 Black a nasazuje se jednoduchou metodou povysunutí a pootočení filtru. Tato sada zahrnuje ND8, ND16, ND32 filtr pro snížení rychlosti závěrky a zachycení plynulého videa. Filtry ze… číst více

140,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 1 ks

GoPRO Hero5 Black - Cinema Series Filter 3-Pack Shutter kolekce pro Hero5 Black je součástí PolarPro serie Cinema filtrů. Díky použití nejvyšší kvality prvotřídního skla a rámu přináší dokonalou optiku. Každý z těchto filtrů přímo nahrazuje přední kryt objektivu kamery Hero5 Black a nasazuje se jednoduchou metodou povysunutí a pootočení filtru. Tato sada zahrnuje ND8, ND16, ND32 filtr pro snížení rychlosti závěrky a zachycení plynulého videa. Filtry ze Cinema serie jsou pro kameramany, kteří požadují absolutně to nejlepší.

  • Navrženo speciálně pro GoPro Hero5 Black
  • Plně kompatibilní s Karma Gripem a Karma Dronem
  • Zahrnuje ND8, ND16 a ND32 filtr
  • Balení obsahuje tenké ochranné pouzdro
  • Filtry přímo nahrazauje ochranný kryt objektivu H5B viz instalační video
  • Zvláštní vydání v anodizovaném hliníkovém rámu

3-stop Neutrální (ND8): ND8 filtr budete používat při částečně oblačnosti až v mírně slunečných dnech, kdy musíme závěrku snížit o 3 f-stop, aby se dosáhlo rychlosti závěrky 1 / 60.

4-stop Neutrální (ND16): ND16 filtr budete používat při velmi jasných dnech pro snížení rychlosti závěrky o 4 f-stop. Obecně se používají ND16 filtry při natáčení v poušti nebo na sněhu.

5-stop Neutrální (ND32): Při extrémně jasných dnech, ND64 snižuje rychlost závěrky kamery o 5 f-stop. Udržuje rychlost závěrky mezi 1 / 60 - 1 / 50, což vám umožní zachytit kvalitní obsah i v těch nejjasnějších podmínkách.