Westcott Flex X-Bracket Daylight LED Mat Set (30 x 30cm)

Potřebujete vypůjčit Westcott Flex X-Bracket Daylight LED Mat Set (30 x 30cm)? Flex 30x30cm (1ft) X-Bracket Daylight LED Mat je ohebná flexibilní Led od firmy Westcott. Reaguje na moderní potřeby fotografů a kameramanů, díky tloušťce poddajného plášťě LED pohých 6mm. Flex led panel X-Bracket Daylight se dá ohnout do oblouku pro fotografování produktů a dosažení opravdového "wrap-around" osvětlení, nebo vytvarovat do válce pro nasvícení dlouhých tenkých reflexních objektů. Led panel Flex drží svůj tvar díky drátu v… číst více

450,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 1 ks

1x Westcott 1/4 difuze
1x Dimmer + kabel 4pin
1x Flex 19v/3A Power Adapter
1x Westcott Flex X-Bracket Mount for Flex 1x1' Mat

Flex 30x30cm (1ft) X-Bracket Daylight LED Mat je ohebná flexibilní Led od firmy Westcott. Reaguje na moderní potřeby fotografů a kameramanů, díky tloušťce poddajného plášťě LED pohých 6mm. Flex led panel X-Bracket Daylight se dá ohnout do oblouku pro fotografování produktů a dosažení opravdového "wrap-around" osvětlení, nebo vytvarovat do válce pro nasvícení dlouhých tenkých reflexních objektů. Led panel Flex drží svůj tvar díky drátu v konstrukci a tak se vejde i do míst, kde většina světel prostě nemůže a otevírá tak svět tvůrčích možností pro práci do auta, letadla nebo lodí interiérů. Díky vestavěné svorce a úchytu na stativ máte možnost připevnit Flex LED panely 1 "x1" kdekoliv potřebujete více světla.

Kromě jedinečné ohebné konstrukci Flex LED Mat má také IP 64 rating - zařízení je prachotěsné a má ochranu proti stříkající vodě. Součástí se světlem je napájecí zdroj, 100 - 240 VAC spolu s se stmívačem 0-100%.

  • Flexible, Moldable LED Panel
  • Daylight 5600K Color Temperature
  • Beam Angle: 140-360°
  • CRI: 95
  • Splash and Dustproof, IP 64 Rating
  • Thin Profile Measures 0.25" Thick
  • External Dimmer, 0-100% Control
  • includes 3/8"-16 mount.

The kit includes a 1x1' daylight balanced Flex Mat and an X-Bracket to use the fully opened Flex on a light stand or clamped to another object. The kit also includes a digital dimmer, power adapter and a power cord.


Další produkty k pronájmu v kategorii