Easyrig 3 cinema gimbal včetně Flowcine Serene modu

Potřebujete vypůjčit Easyrig 3 cinema gimbal včetně Flowcine Serene modu? Easyrig Cinema 3 s FlowcineSerene je profesionální Easyrig ideální pro situace, které vyžadují dlouhé natáčení handheld záběrů a ulehčuje práci s kamerou. Díky vyměnitelným tuhostem pružin lze nastavit easyrig Cinema 3 do jakékoliv situace a hmotnosti kamerového setupu. Flowcine Serene eliminuje pohyb ‘pendulum’ ve vertikální doplněný o Puppeteer který pomocí dalšího dvousého mechanického gimbalu redukuje nejjemnější… číst více

1 625,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 3+ ks

-35% SLEVA 875,- 2 500 ,- CENA PŘED SLEVOU


1x Easyrig 3 cinema
1x Flowcine Serene mod
1x Karabina
1x oko se závitem 3/8" nebo 1/4"
1x plastový original locker

Easyrig Cinema 3 s FlowcineSerene je profesionální Easyrig ideální pro situace, které vyžadují dlouhé natáčení handheld záběrů a ulehčuje práci s kamerou. Díky vyměnitelným tuhostem pružin lze nastavit easyrig Cinema 3 do jakékoliv situace a hmotnosti kamerového setupu.

Flowcine Serene eliminuje pohyb ‘pendulum’ ve vertikální doplněný o Puppeteer který pomocí dalšího dvousého mechanického gimbalu redukuje nejjemnější chyby v pohybu a umožňuje výraznější volnost operátora do všech směrů vůči ose Easyrigu.

Pružiny k dispozici od 300N (6-8kg), 400N (8-10kg) až po 600N (12-15kg). Easyrig 3 Cinema přerozděluje váhu vaší kamery (a přislušenství na kameře) pomocí závěsného systému a vesty podobné Steadicam vestě. Díky tomu můžete pořídit stabilnější a delší záběry bez fyzické námahy. Díky otočnému ramenu má ještě větší variabilitu při natáčení a požadavku kameramana. Díky přenosu váhy z kamery přes lanko na postroji dosáhnete i lepší stabilizace obrazu.

  • Ideální pro kamery nebo kamerové sety 300N (6-8kg) / 400N (8-10kg) / 600N (12-15kg)
  • Převádí váhu kamery rovnoměrně to těla a zad
  • Napomáhá k natočení stabilizovaných záběrů
  • Výškově nastavitelný Easyrig
  • Otočná horní část ramene
     


Další produkty k pronájmu v kategorii