Kategorie

Commlite Fullframe Sony E-mount to Nikon F Mount (electronic ENF-E1)

Commlite Fullframe Sony E-mount to Nikon F Mount (electronic ENF-E1)

Značka: ?
Adaptér pro objektivy Nikon F na těla kamer a fotoaprátů Sony Mount E-Mount Nejnovější verze programu Commlite CM-ENF-E (1) pro elektronické objektivy je vybavena dvojitým elektronickým přenosem signálu založeným na adaptéru pro objektivy Nikon F do fotoaparátu nebo videokamery Sony E-mount. S podporou funkcí EXIF / Nastavení… číst více
250 Kč / natáčecí den
303 Kč s DPH

Úplný popis

Adaptér pro objektivy Nikon F na těla kamer a fotoaprátů Sony Mount E-Mount
Nejnovější verze programu Commlite CM-ENF-E (1) pro elektronické objektivy je vybavena dvojitým elektronickým přenosem signálu založeným na adaptéru pro objektivy Nikon F do fotoaparátu nebo videokamery Sony E-mount. S podporou funkcí EXIF / Nastavení clony / AF (zejména pro AF-I, AF-S, který je dodáván s vnitřním motorem objektivu) a funkce IS.

EXIF
Elektronický adaptér Commlite ENF-E (1) může přenášet signál EXIF ​​a zobrazit aktuální informace jako je Clona, ​​rychlost závěrky, parametry expozice apod.

Podpora autofokusu AF (podpora relativního a kontrastního zaostření). Elektronický adaptér Commlite Electronic ENF-E (1) je navržen s vnitřním clonovým motorem a elektronickým kontaktem, což může pomoci podpořit automatické ostření. Podporuje řízení clony, lze nastavit clonu přímo z kamery. Adaptér v současné době podporuje objektiv EMD.

Podpora funkce VR
Elektronický adaptér Commlit Elektronický adaptér ENF-E (1) podporuje stabilizátor objektivu VR, takže vaše snímání je mnohem stabilnější a hladší.

Kompatibilní s telekonvertorem, podporuje AF
Elektronický adaptér Commlite Elektronický adaptér ENF-E (1) podporuje telekonvertor a je schopen automaticky zaostřit i na clonu nižší než F8.

Podpora všech objektivů Nikon F Mount v režimu MF
Elektronický adaptér Commlite ENF-E (1) podporuje všechny objektivy Nikon F Mount v režimu ručního ostření