DJI Ronin-MX 3-Axis Stabilized Handheld Gimbal

Potřebujete vypůjčit DJI Ronin-MX 3-Axis Stabilized Handheld Gimbal? Gimbal DJI Ronin-MX byl navržen tak, aby dokázal nést mnohé, dnes používané kamery (včetně Alexa Mini, RED RAVEN, RED Epic MX v omezených podmínkách). Nové algoritmy a aktualizace v Ronin MX oproti DJI Ronin M jako např. SmoothTrack zajistí hladký pohyb za jakékoliv situace. Přemístěný akumulátor vylepšuje stabilitu, která byla vylepšena také klecí pro kameru. Ta drží kameru krom zpod kamery nově i zeshora. Tiché motory pak zajišťují, že jejich… číst více

1 450,- / natáčecí den

na dotaz

1x DJI stojan
1x DJI Ronin Remote Controller
1x DJI Ronin Dovetail Plate
2x Šroub na kameru
2x imbus
1x DJI Ronin nabíječka

Gimbal DJI Ronin-MX byl navržen tak, aby dokázal nést mnohé, dnes používané kamery (včetně Alexa Mini, RED RAVEN, RED Epic MX v omezených podmínkách). Nové algoritmy a aktualizace v Ronin MX oproti DJI Ronin M jako např. SmoothTrack zajistí hladký pohyb za jakékoliv situace. Přemístěný akumulátor vylepšuje stabilitu, která byla vylepšena také klecí pro kameru. Ta drží kameru krom zpod kamery nově i zeshora. Tiché motory pak zajišťují, že jejich hluk nebude rušit záběry.

DJI Gimbal Ronin MX díky výkonným motorům a řídícím jednotkám odolává vysokým G-silám. Byl navržen tak, aby udržoval stabilitu a horizont, když je připevněn na dronu nebo vozidle. V případě, že využíváte Ronin-MX s hexakoptérou DJI Matrice 600, komunikuje gimbal přímo s řídící jednotkou DJI. Pokud gimbal připevníte na vozidlo, spojí se s integrovaným GPS modulem, a umožní tak aktivně stabilizovat pro hladké záběry.

Speciální konstrukce gimbalu umožňuje rotaci o 360°. V kombinaci s populárními funkcemi gimbalů série Ronin, jako jsou například 3 řídící módy a SmoothTrack, nabízí filmařům Ronin-MX množství kreativních úhlů a pohybů. Ronin-MX je kompatibilní s technologií Lightbridge 2. Nabízí tak dálkový HD přenos až na 5 km.

VIDEO NÁVOD: DJI – Ronin – Preparing and Balancing

  • podpora kamer do 4,5 kg
  • kompatibilní s Matrice 600
  • robustní magnesiová konstrukce
  • SmoothTrack Technology
  • Upright, Underslung, and Briefcase Modes
  • Supports Mounting of Second DJI Battery
  • USB and D-Tap Power Outputs
  • Universal Mount for Jibs, Car Mounts

Doporučujeme vypůjčit společně se:


Další produkty k pronájmu v kategorii