DJI Ronin-MX 3-Axis Stabilized Handheld Gimbal

Potřebujete vypůjčit DJI Ronin-MX 3-Axis Stabilized Handheld Gimbal? Gimbal DJI Ronin-MX byl navržen tak, aby dokázal nést mnohé, dnes používané kamery (včetně Alexa Mini, RED RAVEN, RED Epic MX v omezených podmínkách). Nové algoritmy a aktualizace v Ronin MX oproti DJI Ronin M jako např. SmoothTrack zajistí hladký pohyb za jakékoliv situace. Přemístěný akumulátor vylepšuje stabilitu, která byla vylepšena také klecí pro kameru. Ta drží kameru krom zpod kamery nově i zeshora. Tiché motory pak zajišťují, že jejich… číst více

540,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 2-3 ks
-55% SLEVA 660,-   1 200,- CENA PŘED SLEVOU

804,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 2-3 ks
-33% SLEVA 396 ,-   1 200 ,- CENA PŘED SLEVOU


1x DJI stojan
1x DJI Ronin Remote Controller
1x DJI Ronin Dovetail Plate
2x Šroub na kameru
2x imbus
1x DJI Ronin nabíječka
2x Dji Ronin MX baterie 1580mAh

Gimbal DJI Ronin-MX byl navržen tak, aby dokázal nést mnohé, dnes používané kamery (včetně Alexa Mini, RED RAVEN, RED Epic MX v omezených podmínkách). Nové algoritmy a aktualizace v Ronin MX oproti DJI Ronin M jako např. SmoothTrack zajistí hladký pohyb za jakékoliv situace. Přemístěný akumulátor vylepšuje stabilitu, která byla vylepšena také klecí pro kameru. Ta drží kameru krom zpod kamery nově i zeshora. Tiché motory pak zajišťují, že jejich hluk nebude rušit záběry.

DJI Gimbal Ronin MX díky výkonným motorům a řídícím jednotkám odolává vysokým G-silám. Byl navržen tak, aby udržoval stabilitu a horizont, když je připevněn na dronu nebo vozidle. V případě, že využíváte Ronin-MX s hexakoptérou DJI Matrice 600, komunikuje gimbal přímo s řídící jednotkou DJI. Pokud gimbal připevníte na vozidlo, spojí se s integrovaným GPS modulem, a umožní tak aktivně stabilizovat pro hladké záběry.

Speciální konstrukce gimbalu umožňuje rotaci o 360°. V kombinaci s populárními funkcemi gimbalů série Ronin, jako jsou například 3 řídící módy a SmoothTrack, nabízí filmařům Ronin-MX množství kreativních úhlů a pohybů. Ronin-MX je kompatibilní s technologií Lightbridge 2. Nabízí tak dálkový HD přenos až na 5 km.

VIDEO NÁVOD: DJI – Ronin – Preparing and Balancing

  • podpora kamer do 4,5 kg
  • kompatibilní s Matrice 600
  • robustní magnesiová konstrukce
  • SmoothTrack Technology
  • Upright, Underslung, and Briefcase Modes
  • Supports Mounting of Second DJI Battery
  • USB and D-Tap Power Outputs
  • Universal Mount for Jibs, Car Mounts

Doporučujeme vypůjčit společně se:


Další produkty k pronájmu v kategorii