Kino Flo Select LED 30

Potřebujete vypůjčit Kino Flo Select LED 30? Select LED 30 jako novinka 2016 (110cm délka) představuje univerzálnost a unikátní funkce, které spojují to nejlepší z osvětlovacího oboru a je tak ideálním pomocníkem jak pro práci ve studiu tak na lokaci. Odnímatelný ovládač může být až 8m od samotné lampy. Pro jiný typ využití se dá ovladač připevnit přímo na záda světla nebo na stativ držící světlo pro různý typ projektu a svícení. Samotné světlo je hlubok… číst více

1 440,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 2-3 ks

-40% SLEVA 960,- 2 400 ,- CENA PŘED SLEVOU


Select LED 30 jako novinka 2016 (110cm délka) představuje univerzálnost a unikátní funkce, které spojují to nejlepší z osvětlovacího oboru a je tak ideálním pomocníkem jak pro práci ve studiu tak na lokaci. Odnímatelný ovládač může být až 8m od samotné lampy. Pro jiný typ využití se dá ovladač připevnit přímo na záda světla nebo na stativ držící světlo pro různý typ projektu a svícení. Samotné světlo je hluboké pouze necelých 9cm a dá se tak snadno narigovat i za stísněných podmínek.

Kino Flo Select LED obsahuje variabilní nastavení barevné teploty, stmívač v kompletním rozsahu a programovatelné barevné profily od 2700K do 6500K. Samozřejmostí je flicker-free a naprosto profesionální kvalita světla nezpůsobující barevný posun ani při stmívání na dimmeru.

Součástí nastavení je i Green/Magenta ovládání pro sjednocení s citlivými křivkami profilů všech populárních kamer a světelných zdrojů.