Kipor IG6000 + 32A tříkolík

Potřebujete vypůjčit Kipor IG6000 + 32A tříkolík? Výkonný, extrémně úsporný agregát. Maximální zatížení 5500W. Konektory 1x shuko, 1x 32A 2P (modrý). Nová konstrukce mnohopólového alternátoru a invertoru. Výstup z alternátoru je usměrněn a invertorem převeden opět na střídavé napětí bez ohledu na otáčky motoru. Na výstupu je tedy vždy nejkvalitnější možný průběh napětí, i když motor automaticky při odlehčení přejde do volnoběhu. Výsledkem je 30 % úspora paliva… číst více

1 000,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 1 ks

1x kanystr

Výkonný, extrémně úsporný agregát. Maximální zatížení 5500W. Konektory 1x shuko, 1x 32A 2P (modrý). Nová konstrukce mnohopólového alternátoru a invertoru. Výstup z alternátoru je usměrněn a invertorem převeden opět na střídavé napětí bez ohledu na otáčky motoru. Na výstupu je tedy vždy nejkvalitnější možný průběh napětí, i když motor automaticky při odlehčení přejde do volnoběhu. Výsledkem je 30 % úspora paliva oproti klasickým elektrocentrálám a výstup zcela bez fluktuací. Kapotovaný, velmi dobře odhlučněný agregát.

Ochrana:
Proti přetížení, proti nedostatku oleje. Elektronické jištění, tepelné pojistky.

Použití:
Díky nejkvalitnějšímu výstupu lze napájet elektrické nářadí s elektronickou regulací, domácí spotřebiče a jemnou elektroniku včetně televize, videa, počítače, rádia i přístrojovou techniku všeho druhu.

 

  • Agregát jmenovitý výstupní výkon: 5,5 kW (max 6,5 kW)
  • Obsah nádrže a palivo: 22 L - bezolovnatý benzín BA-95 Natural
  • Spotřeba paliva za 1 hod. (při 75% zatížení): cca 1,9 L
  • Hlučnost / Low noise design, 65-75 dB(A)/7m