Tiffen 82mm Warm Pro-Mist 1/8 Filtr

Potřebujete vypůjčit Tiffen 82mm Warm Pro-Mist 1/8 Filtr? Tiffen 82mm Warm Pro-Mist 1/4 Filtr pomáhá snížit přepaly (highlights), zatímco mírně snižuje celkový kontrast. Oproti klasickému Promist filtru méně zesvětluje stíny a tím i celkový kontrast ve stínech pro jemnější efekt (mléčné zakalení). Tento filtr je zvláště užitečný pro vyhlazení a změkčení obličejových vrásek a jiných skvrn na pleti. Přestože byl filtr určen a navržen pro filmové natáčení, má vysokou… číst více

250,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 1 ks

Tiffen 82mm Warm Pro-Mist 1/4 Filtr pomáhá snížit přepaly (highlights), zatímco mírně snižuje celkový kontrast. Oproti klasickému Promist filtru méně zesvětluje stíny a tím i celkový kontrast ve stínech pro jemnější efekt (mléčné zakalení). Tento filtr je zvláště užitečný pro vyhlazení a změkčení obličejových vrásek a jiných skvrn na pleti. Přestože byl filtr určen a navržen pro filmové natáčení, má vysokou oblibu díky "film look" i pro módní a beauty image natáčení. Na rozdíl od tradičních difúzí nebo změkčujících filtrů, Pro-Mist filtry poskytují malou ztrátou detailů v celkovém obrazu. Hustota 1/4 více snížuje kontrast a přepaly než 1/8, ale méně než 1/2.

Tento filtr kombinuje efekt zjemnění a 812 oteplujícího filtru pro dosažení teplejších barev v obraze a příjemnějších pleťových barev. Zároveň dosahuje efektu sražení studených tónu.