Kategorie

Ready Rig GS Stabilizer + ProArm Kit

Ready Rig GS Stabilizer + ProArm Kit

Značka: ?
  • Sleva - 20%
Stabilizátor GS Stabilizer + ProArm Kit, přenáší váhu kamery umístěné na na gimbalech typu DJI Ronin / DJI Ronin 2 nebo Movi PRO od operátorových paží a ramen do těla podobně jako easyrig. Tím, že přerozdělí zatížení do boků a těla operátora, umožňuje tato výbava prodloužit dobu natáčení a sn… číst více
1 400 Kč
1 120 Kč / natáčecí den
1 355 Kč s DPH

Úplný popis

Stabilizátor GS Stabilizer + ProArm Kit, přenáší váhu kamery umístěné na na gimbalech typu DJI Ronin / DJI Ronin 2 nebo Movi PRO od operátorových paží a ramen do těla podobně jako easyrig. Tím, že přerozdělí zatížení do boků a těla operátora, umožňuje tato výbava prodloužit dobu natáčení a snížit únavu. Snižuje rovněž vertikální pohyb při chůzi/běhu. Stabilizátor Ready Rig GS pracuje s libovolným gimbalem ve standardním nebo i režimu "underslung mode" vzhůru nohama.

ProArms Ready Rig upgrade rozšiřuje možnost zatížení GS stabilizátoru z 13kg na 18kg. Teleskopická ramena se vytahují od 58cm do 94cm a dosahují tqak efektivního rozsahu ramene až 140cm. Pro větší pohodlí při práci jsou ProArms také vybaveny závity 1/4 "-20 a 3 / 8-16", které umožňují namontovat např odkuk monitor na jedno z ramen.

Modul Ready Rig GS s ProArms disponuje nosností 0,5kg až 18kg, opěrnými rameny z karbonových (uhlíkových) vláken a hliníkovým rámem. Jeho tenký, kompaktní profil je vhodný pro použití v úzkých prostorech i interiérech automobilů.

  • Rozsah zatížení 0,5-18kg
  • Stabilizace vertikální osy
  • Teleskopické podpěry z karbonových (uhlíkových) vláken
  • celková délka ramene až 140cm
  • Kompatibilní s jakýmkoliv Gimbalem DJI Ronin 2 / Movi PRO
  • Možnost použití v módu Over- nebo Underslung
  • Tenký, kompaktní design

Alternativní produkty

Star
- 35%
Easyrig 3 cinema gimbal včetně Flowcine Serene modu
Easyrig 3 cinema gimbal včetně Flowcine Serene modu
1 625 ,- / natáčecí den
Star
- 35%
Easyrig Vario 5 (5-18kg) Gimbal Rig Vest
Easyrig Vario 5 (5-18kg) Gimbal Rig Vest
1 300 ,- / natáčecí den