RigWheels Cloud Mount Camera Vibration Isolator System

Potřebujete vypůjčit RigWheels Cloud Mount Camera Vibration Isolator System? RigWheels Cloud Mount magnetický držák / kamera stabilizátor / car mount a antivibrační systém je nejuniverzálnější modulární sytém pro filmové natáčení záběrů z aut. Pomocí připojení gimbalu typu DJI Ronin nebo Freefly MOVI umožní gimbalům efektivněji a s menším množstvím otřesů zaznamenávat stabilní záběry z carmount, pomocí pružin absorbuje vibrace způsobené od motoru. Díky výměnnému systému pří… číst více

2 500,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 1 ks

RigWheels Cloud Mount magnetický držák / kamera stabilizátor / car mount a antivibrační systém je nejuniverzálnější modulární sytém pro filmové natáčení záběrů z aut. Pomocí připojení gimbalu typu DJI Ronin nebo Freefly MOVI umožní gimbalům efektivněji a s menším množstvím otřesů zaznamenávat stabilní záběry z carmount, pomocí pružin absorbuje vibrace způsobené od motoru. Díky výměnnému systému přísavek a magnetů k uchycení lze velice rychle upravit na specifické použití. Lze použít na střeše auta, kapotě, boku aut i v oblasti nárazníků.

Magnety jsou pogumované pro ochranu plochy před poškrábáním (převážně kapoty auta) při zachování plné funkčnosti magnetů. Magnetický držák na kamery zahrnuje 16 magnetů s magnetickou sílou až do 400kg / 800 lb (50kg na jeden magnet).

  • Speciální Permanentní magnety
  • Pogumování Chrání povrch kapot u aut
  • Redukce vibrací díky menší ploše
  • 1/4 "-20 a 3/8" -16 montážní otvory

Další produkty k pronájmu v kategorii