Roland BA-330 přenosný aktivní reproduktor

Potřebujete vypůjčit Roland BA-330 přenosný aktivní reproduktor? Plně vybavený přenosný a univerzální digitální PA systém BA-330 nabízí Hutný a vysoce kvalitní stereo zvuk díky čtyřem 6,5 palcovým reproduktorům a dvěma výškovým tweeterům. Napájení je možné jak pomocí síťového adaptéru, tak osmi AA bateriemi (5hod provoz na plný výkon, 15hod na úsporný). BA-330 obsahuje efektovou sekci( EQ,reverb, delay, anti feedback) a čtyřkanálovou konfiguraci, kdy je možné dva kanály… číst více

600,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 1 ks

8x Sanyo dobíjecí AA baterie

Plně vybavený přenosný a univerzální digitální PA systém BA-330 nabízí Hutný a vysoce kvalitní stereo zvuk díky čtyřem 6,5 palcovým reproduktorům a dvěma výškovým tweeterům. Napájení je možné jak pomocí síťového adaptéru, tak osmi AA bateriemi (5hod provoz na plný výkon, 15hod na úsporný). BA-330 obsahuje efektovou sekci( EQ,reverb, delay, anti feedback) a čtyřkanálovou konfiguraci, kdy je možné dva kanály použít jako mikrofonní/nástrojové a dva kanály pro stereo vstupy Stereo Aux vstup s vlastním ovládáním hlasitosti. Univerzálnost a flexibilitu tohoto přístroje doplňuje naklápěcí podpěra umožňující nastavit úhel odposlechu a adaptér pro montáž monitoru na standardní PA stojan.

I když pracuje BA-330 na baterie nebo ze sítě, vždy dodává vynikající zvuk, který přesahuje jeho velikost. Jeho digitální stereo zesilovač ovládá čtyři 6.5" stereo reproduktory a dva výškové reproduktory, schopné zvládnout širokou stereo projekci. Je ideálním, plně vybaveným a přenosným PA řešením pro menší hudební akce, konference, semináře, obchodní mítinky, natáčení videoklipů a mnohé další.

Plně vybavený přenosný, digitální PA systém se hodí kamkoliv
Hutný, vysoce kvalitní stereo zvuk pro obecenstvo do 100 osob
Není nutné nastavení, funguje hned po zapojení!
Napájený ze sítě nebo osmi AA bateriemi
Čtyři uživatelské 6.5 reproduktory a dva výškové reproduktory pro širokou stereo projekci
Vlastní efekty: EQ, reverb, delay a wide (s vypínáním kanálů)
Čtyřkanálová konfigurace: dva kanály pro mikrofony/nástroje plus dva kanály pro stereo vstupy
Stereo Aux vstup s vlastním ovládáním hlasitosti
Pokročilá a inteligentní funkce zamezující zpětné vazbě
Vlastní naklápěcí podpěra umožňuje nastavit úhel monitorování
Adaptér pro montáž monitoru na standardní PA stojan

Parametry

  • Výkon: 60 W
  • Výkon RMS: 30 W
  • Max. SPL: 105 dB
  • Frekvenční rozsah: 60 Hz - 20 kHz
  • Šířka: 415 mm
  • Výška: 509 mm
  • Hloubka: 323 mm
  • Hmotnost: 13,8 kg
  • Bluetooth: Ne
  • Provoz na baterie: Ano