Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD (Sony E)

Potřebujete vypůjčit Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD (Sony E)? Objektiv TAMRON 28-75mm f/2.8 Di III RXD slibuje vynikající optický výkon zaměřený i na krásně jemný bokeh v pozadí. Svým nejkratším ohniskem poskytuje širokoúhlý záběr již od 19 cm. Světelnost f/2,8 v celém rozsahu, všestranné používání podporují kompaktní rozměry (délka jen 11,75 cm) a hmotnost 550 gramů. Také je objektiv kompatibilní s funkcí Direct Manual Focus (DMF) systému Sony pro využívání… číst více

325,- / natáčecí den

obvyklý stav k pronájmu 3+ ks

-35% SLEVA 175,- 500 ,- CENA PŘED SLEVOU


Objektiv TAMRON 28-75mm f/2.8 Di III RXD slibuje vynikající optický výkon zaměřený i na krásně jemný bokeh v pozadí. Svým nejkratším ohniskem poskytuje širokoúhlý záběr již od 19 cm. Světelnost f/2,8 v celém rozsahu, všestranné používání podporují kompaktní rozměry (délka jen 11,75 cm) a hmotnost 550 gramů. Také je objektiv kompatibilní s funkcí Direct Manual Focus (DMF) systému Sony pro využívání pokročilých funkcí, jako je třeba doostření po AF.

Objektiv TAMRON 28-75mm f/2.8 Di III RXD obsahuje nový vysokorychlostní a přesný systém AF. Krokový motor RXD (Rapid eXtra silent stepping Drive) pracuje natolik potichu, že je perfektní i pro nahrávání videa. Objektiv je vybaven konstrukcí odolnou proti vlhkosti, která je užitečná při fotografování venku, a hydrofobním povlakem fluoru, který je vysoce odolný vůči otiskům prstů, chrání před prachem a špínou.

  • Zoom objektiv pro full-frame bezzrcadlovky Sony E-mount
  • Konstantní světelnost f/2,8 pro lepší kontrolu nad hloubkou ostrosti
  • Ostření od 19 centimetrů na nejkratší ohnisko
  • Tichý, rychlý a hladký zaostřovací systém (motor RXD)
  • Odolný vůči nepříznivému počasí a povrchová úprava odpuzuje nečistoty

 


Další produkty k pronájmu v kategorii